Koolitused

Lomi-Lomi Nui massaaži koolitus Tartus 18.09.2021-21.11.2021

Havai traditsioonilise Lomi-Lomi Nui massaaži koolitus.
Kolm 2-päevast moodulit nädalavahetustel, kokku 50 tundi + 40 tundi iseseisvat praktiseerimist moodulite vahel.
Juhendaja Riita Jaup on lomi lomi nui massaazhi õppinud nii Havail kui Eestis ja seda praktiseerinud 6 aastat.

Registreeru: https://forms.gle/7X1VY7oDZzNndFeA6

KURSUSEL
Õpid tegema massaaži ja tead, kuidas kasutada keha, käsivarsi, küünarnukke ja hingamist, et matkida ookeani tõusu ja mõõna ning luua ühendus erinevate elementidega loodusest – õhu, tule, vee ja maa energiaga, et äratada vastuvõtjas tervendav energiavoog, mis tõstab vitaalsust ja turgutab.

Koolituse põhifookus on Lomi-lomi Nui massaaži praktiseerimisel, sestap harjutad massaaži tehnilist ja tunnetuslikku poolt koolikaaslaste peal, massaaži pakkudes ja vastu võttes.

Õpid hoidma end heas vormis liikumis-ja hingamispraktikate abil, sest hea massööri eelduseks on kontakt iseendaga- keha, tunnete ja vaimuga.

Teed tutvust Havai shamanistlikku filosoofia- Hunaga, millel põhineb lomi-lomi nui massaazhi olemus.

OLED OODATUD KUI SOOVID
• Õppida maailma parimat stessivabastavat massaaži
• Tahad kogeda puudutusest tulenevat väge ja seda teistega jagada
• Olla paremas kontaktis endaga
• Alustada tööd massöörina
• Täiendada “tööriistakasti” kui oled juba massöör või kehaterapeut


KOHT ja AEG
Koolitus koosneb kolmest 2- päevast moodulist, mis toimuvad nädalavahetuseti Tartu kesklinnas.
18-19. sept
16-17. okt
20-21. nov

Kõikidel päevadel:
kell 9.30- 18.30

Moodulite vahel tuleb õpitut praktiseerida, et massaažitehnikad talletuksid kehamälusse.
20h grupiliikmetele massaazhi tehes
20h pereliikmetele, sõpradele, tuttavatele massaazhi tehes
40h kursusevälist praktikatundi on üheks eelduseks diplomi saamisel.

LOMI LOMI NUI MASSAAZH
• aitab lõdvestuda ja vabaneda füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest
• tugevdab immuunsüsteemi
• stimuleerib vereringet ja ainevahetust
• aitab kehal vabaneda toksilistest jääkainetest
• turgutab parasümpaatilist närvisüsteemi
• tugevdab või taasloob ühenduse tunnetega
• tervendab minapilti
• vabastab loovuse
• paneb tundma väärtuslikuna
• aitab luua uusi positiivseid mõttemustreid


Lomi Lomi Nui havaikeelne tõlge on „armastuse vool kätest“.

Kuidas tehakse?
Lomi Lomi Nui massaaž algab taotlusega inimese tervendamiseks ja tema elukäigu heaks. Massöör kasutab liikumist, hingamist, rütmi ja pikki ning voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ning ümber keha. Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad erinevaid elemente loodusest, mis olid kunagi selle massaaži kujunemisel inspiratsiooniks.

Maailmatunnetus
Lomi-Lomi Nui massaaž tuletab inimesele meelde, et ta on osa loodusest. Inimene, kes Lomi-Lomi Nui massaaži kogeb, hakkab keha, loodust ja kõike loodut paremini tunnetama. Seejuures ka seda, miks tema ise on loodud, mis on tema südame kutse – Elu Kutse.Ajalugu
Lomi Lomi Nui on ebatavaline massaaž, mille juured on Havail. Massaaž baseerub traditsioonide kohaselt Huna filosoofial, mille õpetuse kohaselt ringleb maailmas eluandev energia ‘mana’. Iidsetel aegadel tegid massaaži kahuunid – preestrid ja müstilise tarkuse ning tervendusmeetodi valvurid. Nad ühendasid massaaži tantsimisega ümber kivialtari. Rituaali tehti tavaliselt väljavalitutele – kogukonna autoriteetsetele isikutele. Massaaž kestis mitu tundi, isegi päevi ja samal ajal kõlasid tervendavad hümnid. ‘Lomi’ on Havailt pärit nimetus, mis tõlgituna tähendabki massaaži.

Mõju
Füüsilisel tasandil stimuleerib Lomi-Lomi Nui massaaž vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. Krooniliste haigustega inimesed võivad vabaneda pikka aega kestnud valudest. Tehes massaaži süstemaatiliselt, on see koos tervisliku liikumise ja toitumisega suurepäraseks toetuseks inimese tervise hoidmisel ja taastamisel.

Lomi-Lomi Nui massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil ka kliendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinged kliendi lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse laiali uutel viisidel ja alateadlik meel loob uued positiivsed mustrid. Lomi lomi püüab vanu mustreid uuendada ja suunata tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks. Massaazhil on potensiaal viia kliendi meel rahu ja loomuliku tasakaalu olekusse koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

OSALUSTASU on
490 eurot, registreerudes ja tasudes ettemaksu kuni 20. maini 2021
540 eurot, registreerudes ja tasudes ettemaksu kuni 20. augustini 2021
590 eurot registreerudes ja tasudes ettemaksu pärast 20. augusti 2021

Koha kinnitab tagastamatu ettemaks 90 eurot, EE112200221056382849 Loomenaudingurõõm OÜ.
Selgitusse märgi osaleja nimi ja lomi- lomi
Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal sularahas esimese mooduli alguses.

Registreeru: https://forms.gle/7X1VY7oDZzNndFeA6

Kursuse läbiviija Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga.Viimased 11 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased 6 aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute) ja Susan Pa’iniu Floyd (Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (Shamanic Bodywork). Riita soov on imelist puudutuse kunsti õpetada teistele, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi!Loe Riita Jaupi intervjuud TervisPlussis: http://bit.ly/2w2xl7l