Minust

Fred Jüssi on ühes oma intervjuus väga tabavalt öelnud: meis on olemas palju, aga me ei tea, mis see on. On vaja impulssi, mis mõtte või selle teatud kanali vabastaks. On vaja puudutust, mis selle niiöelda punga inimese hinges avanema paneb. Pungale on vaja peale hingata, et sellest õis kujuneks.

Lomi lomi massaaž ongi minu meelest üks imelisemaid viise inimese puudutamiseks sügavamal tasandil. Lomi lomi massaazikunstis on küll teatud tehnikad, kuid samas väga palju vabadust, mis võimaldabki lasta kehadel omavahel suhelda ja tunnetada, millist puudutust massaažisaaja just praegu vajab.

Pean ennast ekspressiivseks, inspireerivaks, intuitiivseks, dünaamiliseks ja elujaatavaks naiseks. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratan ma rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutan ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Alates 2010ndast aastast olen  Shindo venitustundide juhendaja ning aastast 2015  tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tänaseks päevaks , et olla oma ala meister, pärast mitmeid koolitusi, õpetan Lomi-Lomi massaažikunsti ka teistele. Minu Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awarness Institute), Susan Pa’iniu Floyd(Aloha International) ning  Wayne Kealohi Powell (www.shamanicbodywork.com) Havailt. 
Minu soov on seda imelist puudutuse kunsti jagada ja  õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !